Rezerwuj termin
Start Hotel Pokoje

Pokoje noclegowe

Nasz Hotel*** i Rezydencja Imperial oferuje swoim Gościom do 80 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach, usytuowanych na dwóch piętrach.
Dla bardziej wymagających Gości, proponujemy Apartamenty*** – 2 osobowe i Pokoje Klasy Lux*** – 1,2 – osobowe w standardzie 3* wraz z łazienkami.

Apartamenty*** – to nowoczesne, duże, gustowne i komfortowo wyposażone pokoje z łazienką, klimatyzacją, suszarką, lodówką oraz telewizorem LCD. Na naszych Gości w pokoju są udostępnione: komplet ręczników, zestaw kosmetyków i woda mineralna. Dostępne są również apartamenty z balkonem.

Pokoje Klasy LUX*** – są nowocześnie urządzone. Do dyspozycji Gości są: klimatyzacja, suszarka, telewizor LCD. Dla naszych Gości przygotowane są: zestaw ręczników i kosmetyków, woda mineralna. Każdy pokój ma niezależną łazienkę.
Dla ceniących sobie wygodę, przy zachowaniu przystępnej ceny są również do dyspozycji: Pokoje Klasy Standard 1-,2-,3- osobowe, a także rodzinne studia z łazienkami.

Pokoje Klasy Standard – to ładne, funkcjonalnie urządzone, pokoje z łazienkami, telewizorem LCD. Położone są w budynku głównym i w przytulnej Willi z pięknym ogrodem stanowiącą integralną część sandomierskiego hotelu. W każdym pokoju do dyspozycji naszego Gościa woda mineralna, komplet ręczników i kosmetyków.

Dodatkowe informacje:

Wszystkie pokoje są codziennie kompleksowo sprzątane, przez co zapewniona jest czystość i świeżość powietrza w każdym pomieszczeniu.

Nasi Goście mają do dyspozycji monitorowany całodobowo i bezpłatny parking, a także dostęp do bezprzewodowego Internetu (w systemie Wi-Fi).

Doba hotelowa w Hotelu Imperial Residence trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu - do godziny 11:00 dnia następnego.

IMPERIAL RESIDENCE

   
27-600 Sandomierz, ul. Różana 21
Dojazd GPS: 50 41.811'N, 21 44.205'E
  E-mail: rezerwacje@imperialresidence.pl
Telefon: 15 832-77-08, Telefon: 15 832-60-88, Komórka: 531-966-666

Zapraszamy do jednego z hoteli w Sandomierzu. Polecamy się kiedy szukają Państwo miejsca na: konferencjeszkolenia dla firm, tanie noclegi dla grup i wycieczek szkolnych, wyjazdy integracyjne. Polecamy atrakcyjne cenowo noclegi oraz PTTK celem poznania naszego pięknego miasta Sandomierza.

realizacja medox.pl | Polityka Cookies

(C) 2018 Imperial Residence Nocleg Hotel Sandomierz